Rezervace

549 415 322

ceska_kuchyne

stravovací služby

www.vojanec.cz

Restaurace Na Skleníku doporučuje:

Cukrářství - Hana Londinová

Kadeřnice a vizážistka - Zita Zajíčková

Svatební fotografie:

Fotografka Daniela Pochopová (Tišnov +)

Fotografka Petra Hašková (Kuřim +)

Fototograf Kryštof Novák (Brno +)

Výstava a vzpomínkové odpoledne na malíře Borka Bayera

Bork_a

V září to bohužel bude již 33 měsíců, co zemřel brněnský malíř, sochař a bard Borek Bayer, který by se letos 20. července dožil 90 roků. I když se narodil v Brně, považoval za svoje rodné místo Kyjov, kde již po tři generace žil jeho provaznický rod. Vazbu k Tišnovu zase představovaly jednak pravidelné návštěvy jeho dcery na ulici Za Krétou a jednak jeho chata v Chytálkách nedaleko Dolních Louček, kam rád zajížděl trávit víkendy. A tak jsme se, po dohodě s jeho rodinou, rozhodli uspořádat „Vzpomínkové odpoledne na malíře Borka Bayera u příležitosti jeho nedožitých 90. narozenin“, které se bude konat v neděli 20. září 2015 od 14,00 hodin v restauraci Na Skleníku v Tišnově.

Součástí akce bude výstava obrazů Borka Bayera z jeho poslední tvorby. Stejně jako na oslavě malířových 85. narozenin v Železném, kterou také společnost Art Periscope spoluorgani - zovala, vystoupí cimbálová muzika VERONICA se svými sólisty a hosty. Díky natočeným záznamům si také promítneme ukázky ze zajímavých vystoupení Borka Bayera. Věříme, že si nenecháte ujít příležitost na setkání s jeho přáteli a na zavzpomínání si na tak skvělého člověka.

Doprovodným programem bude představení kalendáře Tišnovské uličky 2016, který vydává město Tišnov a společnost Art Periscope za spolupráce reklamní agentury JABARA s.r.o.. Slavnostního křtu se zúčastní starosta města Tišnova Bc. Jiří Dospíšil a autor všech fotografií v kalendáři Michal Beneš. Bude zde zahájen i jeho prodej. Drobné občerstvení zajištěno.

Akce potrvá do 17,00 hodin. Srdečně vás všechny zve Zdeněk Jílek za společnost Art Periscope.

 Bork_b

2012 © Copyright Restaurace Na Skleníku | Všechna práva vyhrazena | www.restauracenaskleniku.cz

Tvorba webových stránek a optimalizace GLIPS.cz