Rezervace

549 415 322

ceska_kuchyne

stravovací služby

www.vojanec.cz

Restaurace Na Skleníku doporučuje:

Cukrářství - Hana Londinová

Kadeřnice a vizážistka - Zita Zajíčková

Svatební fotografie:

Fotografka Daniela Pochopová (Tišnov +)

Fotografka Petra Hašková (Kuřim +)

Fototograf Kryštof Novák (Brno +)

Soukromé akce a oslavy pro každého

Restaurace Na Skleníku je moderní restaurace ležící v klidné okrajové části Tišnova, která vám nabízí příjemné prostory pro oslavy všech významných událostí vašich životů, od svateb, přes oslav narozenin či promocí až po smuteční hostinu. K dispozici se vám tak nabízí samotná restaurace, malý salónek, zimní zahrada a v létě také venkovní terasa, jejichž souhrnná kapacita čítá až 200 osob. Během léta navíc oceníte možnost využití klimatizace ve všech vnitřních prostorách naší restaurace. Všechny prostory jsou také pokryty WiFi sítí.

U nás můžete také pořádat různé společenské akce, např. výstavu či vernisáž :-)

Rodinné oslavy pro každou příležitost

Hledáte-li příjemné a klidné místo pro svoji rodinou oslavu v okolí Tišnova, pak je restaurace Na Skleníku tím správným místem. Tato tradiční restaurace vám nabízí moderní klimatizované prostory s celkovou kapacitou až 200 osob, které se skvěle hodí pro vaši rodinou oslavu. Konkrétně vám můžeme nabídnout salónek s kapacitou 35 osob a vlastním vstupem, letní zahradu s kapacitou 45 osob či samotnou restauraci, která pojme 70 osob. Kromě prostor vám nabízíme i naši výbornou českou kuchyni a kompletní cateringový servis.

Při různých příležitostech se setkávají celé rodiny a někdy i s hudbou :-)

Narozeninové oslavy plné radosti

Pocházíte z okolí Tišnova a plánujete narozeninovou oslavu? Pak je restaurace Na Skleníku skvělým místem pro její realizaci. Restaurace vám  nabízí například malý salónek s kapacitou 35 osob a vlastním vstupem, či o trochu větší zimní zahradu pro 45 osob, samotná restaurace pak nabízí 70 míst, přičemž všechny prostory disponují možností klimatizace. Kromě moderních prostor a příjemné obsluhy vám také nabízíme tradiční českou kuchyni a catering.

Promoce na oslavu úspěchu

Zakončení studia na vysoké škole je významným okamžikem v životě mladého člověk a proto si zaslouží oslavit. Pokud pocházíte z blízkého okolí Tišnova je tím pravým místem pro vaši oslavu restaurace Na Skleníku, která vám nabídne malý salónek s vlastním vstupem, jež je s kapacitou 35 osob pro oslavu promoce jako stvořený. Kromě prostor vám samozřejmě nabízíme také tradiční českou kuchyni, využít můžete ale také našich cateringových služeb.

Smuteční hostina na rozloučenou

Pokud vás v nedávné době opustila osoba vám blízká a nyní hledáte prostory pro uspořádání smuteční hostina, pak vám tyto prostory může nabídnout restaurace Na Skleníku ležící v klidné části Tišnova. K dispozici jsou zimní zahrada, malý salonek a samotná restaurace s celkovou kapacitou 150 osob. Kromě příjemného prostředí pro vás rádi zajistíme i bohaté občerstvení.

2012 © Copyright Restaurace Na Skleníku | Všechna práva vyhrazena | www.restauracenaskleniku.cz

Tvorba webových stránek a optimalizace GLIPS.cz