Rezervace

549 415 322

ceska_kuchyne

stravovací služby

www.vojanec.cz

Restaurace Na Skleníku doporučuje:

Cukrářství - Hana Londinová

Kadeřnice a vizážistka - Zita Zajíčková

Svatební fotografie:

Fotografka Daniela Pochopová (Tišnov +)

Fotografka Petra Hašková (Kuřim +)

Fototograf Kryštof Novák (Brno +)

Prostory Restaurace Na Skleníku jsou tu pro vás

Restaurace Na Skleníku disponuje celkem třemi oddělenými prostory, které jsou vybaveny moderním a pohodlným nábytkem. Patří mezi ně zimní zahrada s kapacitou 45 osob, malý salónek pro 35 osob a samotná restaurace s kapacitou 70 osob, všechny tyto místnosti jsme ochotni přizpůsobit vašim požadavkům tak, aby vaše akce proběhla přesně podle vašich představ. Všechny tyto prostory disponují klimatizací a jsou pokryty WiFi sítí. Během teplých letních měsíců je vám navíc k dispozici také letní terasa s kapacitou 50 osob.

Vlastní restaurace s velkým barem

V hlavní prostorné místnosti naší restaurace naleznete celkem 70 míst k sezení. V horkých letních dnech oceníte skutečnost, že celá naše restaurace je klimatizována. Ti z vás, kteří si neumí představit život bez internetu, potěší WiFi síť.

Malý salonek pro menší společnost

Malý salonek je se svou kapacitou 35 osob vhodný především k firemním akcím jako jsou večírky či semináře, nebo k soukromým akcím jako jsou oslavy narozenin či promocí. Na salonku oceníte jeho oddělení od zbytku restaurace včetně vlastního vstupu, což vám poskytne naprosté soukromí. Stejně jako zbytek restaurace je i malý salonek klimatizován a pokryt WiFi sítí.

Zimní zahrada pro příjemné posezení

Zimní zahrada naší restaurace s kapacitou 45 osob vám nabídne příjemné posezení na slunečních paprscích i během chladných zimních měsíců. Moderně zařízená zimní zahrada vás potěší i během léta, neboť v ní díky klimatizaci naleznete oázu odpočinku během parných dní.

Letní terasa je opravdu jen letní

Během teplých letních měsíců není důvod sedět uvnitř, a tak vám nabízíme posezení ve stínu slunečníků na naší venkovní terase s kapacitou 50 osob.

2012 © Copyright Restaurace Na Skleníku | Všechna práva vyhrazena | www.restauracenaskleniku.cz

Tvorba webových stránek a optimalizace GLIPS.cz