Rezervace

549 415 322

ceska_kuchyne

stravovací služby

www.vojanec.cz

Restaurace Na Skleníku doporučuje:

Cukrářství - Hana Londinová

Kadeřnice a vizážistka - Zita Zajíčková

Svatební fotografie:

Fotografka Daniela Pochopová (Tišnov +)

Fotografka Petra Hašková (Kuřim +)

Fototograf Kryštof Novák (Brno +)

Firemní akce pro různé přiležitosti

Hledá-li vaše firma prostory pro seminář, školení, párty nebo třeba vánoční večírek, jste na tom správném místě. V restauraci Na Skleníku uděláme maximum pro bezproblémový průběh vaší akce. Nabízíme vám nejen nově vybavené, klimatizované prostředí, ale také zajištění cateringových služeb, jejichž nabídku naleznete na stránkách vojanec.cz. Svěží občerstvení v podobě studené kuchyně či kompletního cateringového servisu jen dokreslí příjemnou atmosféru vašeho školení či večírku. V celém objektu je také dostupné připojení k internetu přes WiFi síť. Najdete nás v klidné části města Tišnov, které leží nedaleko Brna a také dálnice D1.

Na vaše menší firemní akce do 35 osob vám můžeme nabídnou k dispozici malý salónek.

Semináře a školení pro firmy i skupiny

Potřebujete příjemné a zároveň klidné prostředí pro vaše firemní školení či seminář? Pak jste na správném místě. Restaurace Na Skleníku, kterou naleznete v klidné části Tišnova, města ležícího blízko Brna či dálnice D1, vám nabízí spolupráci při pořádání seminářů a školení. Po domluvě jsme ochotni vám pomoci s přípravou firemní akce přesně podle vašich představ. Nabízíme vám celkem tři vnitřní prostory, jejichž kapacity jsou 35 osob v případě malého salonku s vlastním vchodem, 45 osob u zimní zahrady a 70 osob v případě samotné restaurace. Kromě prostor vám nabízíme i cateringové služby naší společnosti. Celý objekt je také klimatizován, což oceníte především během parných letních dní.

Pro vaše školní, večírek či jinou akci pro vás připravíme různé občerstvení např. v podobě rautových stolů či obležených talířů.

 

Firemní párty a večírky pro vaše odreagování

Dosáhla vaše firma důležitého cíle, dokončila významnou zakázku nebo slaví výročí svého založení? Ať už je důvod k oslavě jakýkoli, není lepší místo pro její uspořádání než v naší restauraci Na Skleníku. Restauraci naleznete v klidné části Tišnova blízko Brna a dálnice D1. Na základě domluvy jsme schopni udělat maximum pro naplnění vašich představ o firemním večírku či párty. K dispozici vám nabízíme malý salónek s kapacitou 35 osob a vlastním vchodem, zimní zahradu pro 45 osob či restauraci s kapacitou 70 osob. Během letních měsíců oceníte fakt, že všechny naše prostory jsou klimatizovány, v létě pak můžete využít také naši venkovní terasu. Kromě prostor vám nabízíme i cateringové služby.

2012 © Copyright Restaurace Na Skleníku | Všechna práva vyhrazena | www.restauracenaskleniku.cz

Tvorba webových stránek a optimalizace GLIPS.cz