Rezervace

549 415 322

ceska_kuchyne

stravovací služby

www.vojanec.cz

Restaurace Na Skleníku doporučuje:

Cukrářství - Hana Londinová

Kadeřnice a vizážistka - Zita Zajíčková

Svatební fotografie:

Fotografka Daniela Pochopová (Tišnov +)

Fotografka Petra Hašková (Kuřim +)

Fototograf Kryštof Novák (Brno +)

Různé zajímavé akce, kde si můžete se svými blízkými posedět v příjemném prostředí naší restaurace. Připravujeme pro vás různé akce ať již zcela nové nebo s letitou tradicí, které se těší vaší oblibě.


Tradiční zelené pivo na zelený čtvrtek již 18. 4. 2019

Přijďte si vychutnat Velikonoční pivo do naší restaurace, kde budou k zakousnutí také grilovaná kolena a žebra. Pro jistotu si udělejte rezervaci na telefonu 549 415 322.

zelene-pivo-2014b

Již od roku 2006 vaříme v pivovaru Starobrno Zelené pivo podle tajné receptury tehdejšího vrchního sládka Petra Hauskrechta. Právě on do umění výroby Zeleného zasvětil i nynější starobrněnské sládky Milana Schramma a Michala Gece. Zelené pivo vzniká spojením kvalitní vody, ječného sladu vyrobeného z toho nejlepšího moravského ječmene a toho nejjakostnějšího žateckého chmele. Pivo je vařeno tradičním způsobem na 2 rmuty. Do mladinového kotle se spolu s chmelem během varu přidává i bylinný výluh, který vzniká louhováním několika druhů bylin včetně kopřivy v horké vodě.

Číst dále: Tradiční zelené pivo na zelený čtvrtek v roce 2019

   

Martinská husa tentokrát od 9. do 11. listopadu 2018

martinska-husa-2013Užijte si s námi tento pěkný podzimní víkend a oslavme společně svatého Martina! Zveme vás i v letošním roce 2018 do naší restaurace na již tradiční posezení v rámci Martinské husy a zároveň na Svatomartinské víno.

Tuto ojedinělou akci pro vás pořádáme již několik let a můžeme říci, že s velkou oblibou. Kdo jste u nás ještě nebyli určitě můžete přijít. Těšíme se na vás i v tomto roce a pro jistotu si raději zarezervujte místo!

Rezervace míst na telefonu: 549 415 322

   

Velikonoční speciality 1. 4. – 2. 4. 2018

kachna-webV tento sváteční čas nabízíme tradiční polévky, šťavnaté pečínky, originální nádivky, prostě skvělá Velikonoční jídla.

Přijďte k nám posedět a užijte si sváteční čas se svými blízkými v naší restauraci, těšíme se na vás. V případě zájmu si včas zavolejte na číslo 549 415 322 a udělejte si rezervaci na stůl.

Číst dále: Velikonoční speciality 1. 4. – 2. 4. 2018

   

Více článků...

2012 © Copyright Restaurace Na Skleníku | Všechna práva vyhrazena | www.restauracenaskleniku.cz

Tvorba webových stránek a optimalizace GLIPS.cz