Rezervace

549 415 322

ceska_kuchyne

stravovací služby

www.vojanec.cz

Restaurace Na Skleníku doporučuje:

Cukrářství - Hana Londinová

Kadeřnice a vizážistka - Zita Zajíčková

Svatební fotografie:

Fotografka Daniela Pochopová (Tišnov +)

Fotografka Petra Hašková (Kuřim +)

Fototograf Kryštof Novák (Brno +)

Různé zajímavé akce, kde si můžete se svými blízkými posedět v příjemném prostředí naší restaurace. Připravujeme pro vás různé akce ať již zcela nové nebo s letitou tradicí, které se těší vaší oblibě.


Provoz restaurace ukončen = PODĚKOVÁNÍ

konecVážení zákazníci dnes 2.7.2021 je posledním otevíracím dnem Restaurace Na Skleníku (původně Restaurace pod Klucaninou).

Vinou následků po uplynulém roku s Covid-19 a to zejména z nedostatku kvalifikovaného personálu na trhu práce končí takřka třicetileté působení restaurace, která zde pro Vás byla nepřetržitě od roku 1991.

Dovolte, abychom Vám zákazníkům a štamgastům poděkovali za přízeň v uplynulých letech. Děkujeme Vám nejen za podporu v nelehkém předchozím roce, ale také za to, že jste si k nám našli cestu na jídlo, pivo, za zábavou, že jsme tu pro Vás mohli být u příležitosti různých rodinných oslav a například i na akcích, které jsme tu pro Vás rádi připravovali.

Zároveň patří poděkovat všem, kteří se celé ty roky podíleli na chodu restaurace a to našim zaměstnancům stávajícím i minulým. Velké díky patří také našim rodinám, přátelům a známým, kteří nás po celou dobu podporovali.

V Tišnově nadále budeme působit na naší druhé provozovně, kuchyně penzion Tišnov, kde zajišťujeme závodní stravování pro firmy a cateringové služby (pro více informací www.vojanec.cz)

Děkujeme Vám, Rodina Vojancova

   

Zveme Vás na česnekové slavnosti Farmy Podal

Cesnekove_slavnosti_sSrdečně Vás zveme na Česnekové slavnosti ku příležitosti zakončení letošní sklizně česneku (v roce 2020) na návštěvu Farmy Podal v Drásově.

Celá slavnost proběhne už příští v sobotu tj. 18. 7. 2020 od 11:00 do 18:00 a my tam budeme jako jeden z partnerů připravovat speciality právě z drásovského česneku.

Velmi se těšíme, že se tam s Vámi potáme u dobrého jídla i moku :-)

Číst dále: Česnekové slavnosti Farmy Podal

   

Tradiční zelené pivo v roce 2020, letos poprvé s rouškou

Přijďte si vychutnat zelené pivo do naší restaurace - byla by škoda, kdyby nám zbylo :-) Letos vám k tomu připravíme BURGERY, BBQ ŽEBRA nebo GRILOVANÉ KOLENO a nebojte i pro děti vždy něco uvaříme. Chcete-li přijít, tak od pátku 22. 5. přijímáme rezervace na telefonu 549 415 322. 
Myslete proto prosím na to, že pro vás tento víkend můžeme otevřít jen naše dvě velké zahrádky.

zelene-pivo-2014b

Již od roku 2006 vaříme v pivovaru Starobrno Zelené pivo podle tajné receptury tehdejšího vrchního sládka Petra Hauskrechta. Právě on do umění výroby Zeleného zasvětil i nynější starobrněnské sládky Milana Schramma a Michala Gece. Zelené pivo vzniká spojením kvalitní vody, ječného sladu vyrobeného z toho nejlepšího moravského ječmene a toho nejjakostnějšího žateckého chmele. Pivo je vařeno tradičním způsobem na 2 rmuty. Do mladinového kotle se spolu s chmelem během varu přidává i bylinný výluh, který vzniká louhováním několika druhů bylin včetně kopřivy v horké vodě.

Číst dále: Tradiční zelené pivo letos poprvé s rouškou

   

Více článků...

2012 © Copyright Restaurace Na Skleníku | Všechna práva vyhrazena | www.restauracenaskleniku.cz

Tvorba webových stránek a optimalizace GLIPS.cz