Rezervace

549 415 322

ceska_kuchyne

stravovací služby

www.vojanec.cz

Restaurace Na Skleníku doporučuje:

Cukrářství - Hana Londinová

Kadeřnice a vizážistka - Zita Zajíčková

Svatební fotografie:

Fotografka Daniela Pochopová (Tišnov +)

Fotografka Petra Hašková (Kuřim +)

Fototograf Kryštof Novák (Brno +)

Svatba na klíč = hostina, výzdoba, květiny a cukroví

Svatba je významná životní událost, která se má jak se patří oslavit. Pokud jste se rozhodli, že místem obřadu bude město Tišnov, či jeho blízké okolí, pak není lepší místo pro uspořádání svatební hostiny než restaurace Na Skleníku. Tuto restauraci naleznete v klidné okrajové části Tišnova, kde můžete slavit ničím nerušeni. V letních měsících vám můžeme díky letní terase nabídnout kapacitu až 200 osob, v zimních pak o 50 osob menší. Na základě domluvy jsme schopni zajistit vše, co si perfektní svatební hostina žádá, včetně výborné české kuchyně, ale i obložených mís, chlebíčků a salátů a to díky vlastním cateringovým služebám.

Svatební hostiny nejčastěji zajišťujeme do 80 osob, na přání zajistíme hudbu, barevnou typologii (tzn. možnost domluvy svatební hostiny včetně cukroví, svatebních dortů, svatební kytice i květinové výzdoby - vše do barvy tabule).

Takhle může vypadat svatební výzdoba laděná do fialova, růžova, modrá či zelená. Samozřejmostí je nachystání jiné barevné dekorace podle vašeho přání.

Můžeme pro vás zařídit dorty a jiné cukrovinky laděné do požadovaných barev.

Můžeme vám také nachystat, různé rautové stoly, obložené talíře a mísy plné po celou dobu vašeho významného dnu. Ať již budete chtít ovoce, maso, chlěbíčky či něco dalšího není to pro nás problém. Disponujeme vlastním cateringovým oddělením a proto jsme schopni splnit vaše požadavky.

2012 © Copyright Restaurace Na Skleníku | Všechna práva vyhrazena | www.restauracenaskleniku.cz

Tvorba webových stránek a optimalizace GLIPS.cz